Наші найкращі студенти...

Костенко Олена - студентка 16-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій, веб-сайтів та проектів.

Рибалко Тетяна - студентка 16-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій, веб-сайтів та проектів.

Шеремет Владислав - студент 16-ЮП групи, відмінник навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій, веб-сайтів та проектів.

Бєлкіна Аліна - студентка 16-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій, веб-сайтів та проектів.

Гонтар Іринастудентка 16-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій, веб-сайтів та проектів.

Міщенко Олена - студентка 11-ОД групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій та проектів.

Перевєрзєв Сергій - студент 11-ОД групи, відмінник навчання з інформатики, автор  цікавих проектів з інформаційних технологій

Пальваль Поліна - студентка 11-ОД групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій та проектів.

Галат Анастасія - студентка 11-ОД групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій та проектів.

Ганженко Світлана - студентка 11-ОД групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій та проектів.

Заруцька Юлія - студентка 11-ОД групи, відмінниця навчання з інформатики, автор  цікавих презентацій та проектів.

Обрізан Валерія - студентка 28-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики та комп'ютерних технологій, автор  цікавих проектів.

Дармобит Аліна - студентка 28-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики та комп'ютерних технологій, автор  цікавих проектів.

Гордівський Олександр - студент 28-ЮП групи, відмінник навчання з інформатики та комп'ютерних технологій, автор  цікавих проектів.

Власова Вероніка - студентка 16-ЮП групи, відмінниця навчання з інформатики та комп'ютерних технологій, автор  цікавих презентацій, сайтів, проектів.

Пусеплін Богдан - студент 16-ЮП групи, відмінник навчання з інформатики та комп'ютерних технологій, автор цікавих проектів, талановитий веб-дизайнер.

Для викладачів

Яндекс.Метрика
Банк Интернет-портфолио учителей
Українські уроки про ІТ

On-line анкетування